| mary_1284 a întrebat:

Maine merg la strand daca sunt data cu fond de ten pe fata ma mai bronzez?

9 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Bunawinking
Vad ca pe aici sunt persoane care critica fondul de ten la plaja.acum depinde si unde mergi,la un strannd oarecare,sau la o piscina de fite,turabo,white etcbig grin(buc)
Da-ti decat cu putin, pentru ca oricum vei intra in apa si ti se va lua cam tot, dar macar te ajuta la prima impresie.Iti poti da cu un ruj putin mai intens pentru a arata sexyhappy

| chupachups1234 a răspuns:

Hai ca n-o sa mori daca nu te dai o zi cu fond de ten. Oricum se ia cand intri in apa.

| laryssutzadlc a răspuns:

O sa te "bronzezi" in pete si foarte pal... o sa transpiri de la caldura si o sa iti iasa cosuri(daca ai tenul gras)

| Crisstina a răspuns:

Cum sa mergi la strand cu fond de ten? of of... in ziua de azi.

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

raised eyebrowsce?
nu bine inteles, si de ce ai vrea sa te dai cu fond de ten la plaja? doamneerolling on the floor)

| MissGreenDots a răspuns:

Salut. Daca mergi la strand, ar fi normal sa nu te machiezi...mergi la strand, nu la vreo ocazie speciala. Machiajul in exces nu e bun deloc, mai ales fondul de ten. Lasa machaijul, fi naturala, ca asa se poarta, si o sa ai un bronz superb.winking

| Anythamaria a răspuns:

Pai odata ce iti acoperi fata cu fond de ten posibil ca nu!, dar mai bine nu te da, deoarece te vei bronza si vei arata excelent(fata de fondul de ten care iti ascunde imperfectiunile...vei fi naturala cu un ten impecabil)

| Yukiee a răspuns:

Da, te bronzezi, insa nu ai nevoie de el. Daca ai acnee, afla ca soarele usa cosurile si n-o sa mai ai nevoie pe urma decat de putina tencuiala.De asemenea, daca vrei sa faci impresie cu tenul tau frumos, s-ar putea sa ai neplaceri...sa ti se scurga pe fata din cauza caldurii.

| izuka_2844 a răspuns:

Nu eu am fost si nu m-am bronzat deloc dar depinde si de fond de ten