| Bloomi a întrebat:

Daca folosesc anticearcani fara fond de ten, se cunoaste vreo diferenta dintre anticearcan si pielea mea? sau pot sa aleg culoarea tenului meu ca la fondul de ten?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Poti sa folosesti linistita anticearcan fara fond de ten in prealabil.
Te sfatuiesc sa alegi o culoare putin mai deschisa decat tenul tau, sa-ti luminezi putin zona cearcanelor. Dar foarte putin. Nu se va vede diferenta daca aplici putin produs si-l estompezi bine.

5 răspunsuri:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

O culoare mai deschis de anticearcar dar nu exagerat de deschisa. In final poti tapota totul cu o pudra culoarea tenului tau si in felul asta nu numai ca iti estompeaza anticearcanul dar il face sa dureze si mai mult.

| snake260889 a răspuns:

Depinde si ce tip de cearcane ai.alege culoarea tenului tau si intinde-l foarte bine.

| lessy006 a răspuns:

Eu spun ca e mai bine sa alegi culoarea tenului tau la anticearcani...

| dmdmkk2 a răspuns:

Foloseste culoarea fondului tau+anticearcani.

| DenyPetrean a răspuns:

Foloseste anticearcan fara fond de ten nu se vede diferenta