| 0Pitika0Tha0 a întrebat:

Daca folosesc crema pentru acnee Skinoren... mai am voie 5 zile pe sap sa ma dau si cu fond de ten?

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Depinde ce fond de ten. Cele mai multe sunt proaste, pline de chimicale si iti irita fata mai rau. Pentru acnee cel mai bun este Vichy Normaderm. De la el sti sigur ca nu ti se agraveaza acneea. Si eu l-am folosit si este recomandat de catre dermatologi.

| MyImaginatyon a răspuns:

Daca vrei ca lucrurile sa se inrautateasca da, te poti da cu fond de ten.Cel mai bine este ca sa astepti sa treaca acele 5 zile si sa incerci sa eviti sa aplici pe fata orice produs cosmetic.

| Ramona_Andreea_2000 a răspuns:

Totusi..fondul de ten nu lasa pielea sa "respire", deci poti sa stai o saptamana fara fond de ten..pt. ca crema sa intre in piele...si sa te dai mai des cu crema.