| InnaBotezatu a întrebat:

Ce crema pentru. acnee este mai buna. Zineryt, Skinoren sau crema de la Gerovital? Funditssa.; x

Răspuns Câştigător
| Anonim0096 a răspuns:

Bun,cele mai recomandate creme antiacnee de catre dermatolog sunt
retin A, Zineryt si Isotrexin.Cel mai bun, puternic, de pe piata este isotrexin si o sa iti spun si de ce:aceasta crema contine "o parte''din retin A(compozitie) si contine si un antibiotic care impiedica aparitia cosurilor precum si a punctelor negre, distrugand bacteria care le produce.

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Am folosit doar Skinoren si Zineryt, dar dupa ce termini si nu iti mai dai cateva saptamani apar iar cosuri (depinde de fiecare dar la mine asa a fost). Incearca de la Gerovital.

| RockOut4ever a răspuns:

Zineryt iti va face cosurile sa dispara, dar numai la primul flacon. Deja de la al doilea nu isi mai face efectul. Cel putin asa mi s-a intamplat mie

| pauula a răspuns:

Zineryt e medicament de aceea chiar te scapa de cosuri dar am auzit ca daca il folosesti mult timp creeaza un fel de dependentathinking

| EvanescenceOne a răspuns:

Eu zic ca de la Gerovital, eu am folosit-o si la mine a mers.

| demonangel24 a răspuns:

Alege gerovital e cea mai buna.

| Piticaaaaa a răspuns:

Skinoren,dar si Zynerit-ul e foarte bun.