| ElenaLoly a întrebat:

Dacă folosesc uleiul de ricin in combinatie cu uleiul de măsline încât timp imi creste parul 4 centimetri?

3 răspunsuri:
| hnfvnjhfhfhbgd a răspuns:

In mod normal parul creste 4 cm intr-un an, dar daca folosesti aceste uleiuri ( nu le folosi amestecate, o data unul o data altul ) parul iti va creste 4 cm cam in 2 luni. Poti folosi un tratament cu creatina ( ajuta mult pentru crestera parului ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru hnfvnjhfhfhbgd):

4 cm intr-un an? laughing

| ElenaLoly explică (pentru hnfvnjhfhfhbgd):

Intr-un an creste mai mult, 1-1.5 centimetri creste pe luna. 4 centimetri creste normal in 4 luni