| Shelovesya a întrebat:

In cat timp creste parul cu uleiul de ricin? Dupa ce folosesc uleiul astept o noapte, apoi ziua urmatoare imi spal parul apoi folosesc otetul (care am inteles ca este foarte bun pentru par). Acest tratament il folosesc de o luna si nu stiu ce sa zic in legatura cu rezultatele.

5 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Nu o sa vezi rezultate chiar din prima luna si otetul de obicei daca ai par gras. Sunt destul de multe tratamente dar daca doresti poti sa iei pe langa si vitamine cu Biotina.

| Ella3133 a răspuns:

Oțetul este pentru mătreață.Și cu ulei te dai azi și mâine te speli.

| Shelovesya explică (pentru Ella3133):

Nu neaparat. Si totusi nu acesta este raspunsul pe care il cautam...

| Silvia93 a răspuns:

Normal creste 1 cm la 2 luni
tie o sa iti creasca, cu ulei, 2 cm la 2 luni