| T30D0RA a întrebat:

Daca imi cade o geana, creste la loc? thinking

Răspuns Câştigător
| 0979 a răspuns:

Normal, la cate gene ne cad big grin intr-un timp foarte scurt am ramane fara ele. Si genele sunt ca parul, cresc din nou, se regenereaza.

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Da! N-ai teama, nu ramai fara ele!

| pwp a răspuns:

Normal ac creste rolling on the floor
daca nu imi cresteau genele cazute, acum aveam ochii cei rolling on the floor

bye-bye

Răspuns utilizator avertizat
| nimiiiiiic a răspuns:

Clar. genele se regenereaza. la fel ca si podoaba capilarahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,cresc la loc(genele, la fel ca si parul, se regenereaza).

| aLeXa_6208 a răspuns:

In loc de geana care tia cazut iti vor creste inca 10 fundita?

| Funny5611 a răspuns:

O genă a cărei absenţă determină pierderea parţială sau totală a părului a fost identificată de cercetătorii niponi, descoperirea deschizând calea pentru noi tratamente împotriva alopeciei, informează Mediafax.

Oamenii de ştiinţă au studiat fenomenul pe nişte şoareci modificaţi genetic. Absenţa genei Sox21 a provocat pierderea părului după numai 25 de zile.

fundita?