| Ирина19 a întrebat:

Uneori, cand ma demachiez imi cade o geana sau doua, oare de ce? Vi s-a intimplat si voua asa ceva? Care ar fi cauza?

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Buna. Da, eu tot timpul cand ma demachiez, imi cad din gene. Pai, de la rimel. Nu cred ca e nimic grav, cred ca e normal. Sper a te-am ajutat! Pa-pa!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este ceva normal, se regenerează mai cu seamă dacă folosești și rimel.
Aplică pe genele curate, seara înainte de culcare ulei de ricin care ajută la creșterea și alungirea lor. În cazul în care a pătruns în ochii dai cu apă rece din abundență.
Pa, pa.

| mariamary a răspuns:

Si mie mi se intampla...le agresezi prea tare

| KaTtY a răspuns:

Si mie mi se intampla
nu e nimic grav

| Lolololalali a răspuns:

Conteaza si calitatea produselor folosite de tine.Ar putea fi rimelul waterproof(nu este bun pentru ele) si aparatul de intors genele(daca folosesti).De aceea parerea mea este sa renunti temporar la el, e bine ca ai renuntat si la rimelul folosit de tine si sa vezi ce se mai intampla. Pentru gene mai lungi si puternice foloseste uleiul de ricin.

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Si mie mi se intampla... poate ca e ceva normallaughing sau e din cauza machiajului

Dar eu nu'mi fac griji...

byewinkinghappy