| Lolituta a întrebat:

Daca imi dau gauri in urechi mi se mai astupa dupa daca le las fara cercei? avand in vedere ca am 16 ani si ca m-am oprit din crestere?

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Da, se astupa normal, depinde cat lasi fara cercei. Nu se astupa daca lasi 3-4 zile, dar mai mult nuhappy funda?:X

| Cornelcmn8 a răspuns:

Da ti se astupa in 5-7 zile, poate chiar mai repede, dar dupa ce ti se astupa si ti se duce puroiul si se vindeca "rana", cand o sa vrei sa iti pui iar cercelul in gaura respectiva o sa intre mai usor si nu o sa mai fie asa dureros ca si cand ti-ai face o gaura noua, dar daca iti faci gaura si porti cercel pana cand tti se duce puroiul si "rana" gaurii se vindeca nu o sa se mai astupe.

| MissYouToo a răspuns:

Daca nu porti cercei, se vor astupa

| lollypop4fun_3546 a răspuns:

Nu te opresti din crestere pana la 20 de ani, si se astupa si cand perioada de crestere a trecutwinking sper ca te-am ajutat

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

1 nu te-ai oprit din crestere 2 da se astupa cumparati cercei "tinta cum diamant micut " si poartai in timpul liber pentru a nu se astupa gaurile tongue

| dianasmile a răspuns:

Da.Nu conteazaoh go on