| yynuta a întrebat:

Daca imi decolorez varfurile cu pudra decolornta acestea vor ramane blonde tot timpul sau parul isi va recapt culoarea initiala?

6 răspunsuri:
| Nowingsangel a răspuns:

Varfurile vor ramane blonde, parul creste de la radacina. Insa nu iti recomand sa ti le decolorezi ( am facut-o si eu), dar daca vrei asa mult, mai bine ti iti dai cu vopsea blonda, treptat pentru ca afecteaza mai putin firul de par. Pudra decoloranta il arde mult mai mult...big grin

| R0011 a răspuns:

De fapt cred ca ea a vrut sa intrebe daca varfurile ii raman blonde sau in timp culoarea se va duce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu le vopsesti, ramin blonde. Numai la radacina parul creste cu culoarea sa naturala.

| dragodana a răspuns:

Salut! Varfurile raman blonde cu decolorant.Cu vopsea, cu timpul, culoarea se modifica(se duce culoarea) si trebuie reimprospatata.Depinde de culoarea ta naturala pentru ca iti recomand un sampon colorant sau o vopsea semi-permanenta in cazul in care te plictisesti repede de nuanta parului si vrei o schimbare.

| Sw3eTy3 a răspuns:

Poti sa le decolorezi dar parul iti creste de la radacina deci iti va ramene asa.Dar daca nu mai vrei sa il ai decolorat iti poti tunde varfurile (cele decolorate). Funda?happy

| TweetyRox a răspuns:

Numai la radacina parul creste cu culoarea sa naturala.