| RibbellaaInk a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns la o intrebare.am parul castniu si vreau sa-mi fac varfurile blonde ..prinde culoarea sau trebuie sa decolorez?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie sa decolorezi daca vrei sa iasa ca lumea

| AikkoxD a răspuns:

Nu prinde bine. Iese un şaten închis. Trebuie să-l decolorezi. Nu va fi nevoie să te vopseşti din nou.Decolorarea e suficientă. Dar îţi arde părul.

| dmm a răspuns:

Daca vrei sa iasa culoarea bine si curata, atunci ar trebui sa te decolorezi.Dar daca parul tau e castaniu si iti faci varfurile blonde fara sa decolorezi parul ar iesi un saten deschis combinatia.Depinde de cum vrei tu acum. Sper ca te-am ajutat. Pupici! :*

| franco2003 a răspuns:

Trebuie sa te colorezi.

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Trebuie sa te decolorezi ca altfel nu se prinde culoarea.Bafta.

| Miire a răspuns:

Eu cand mi-am facut varfurile blonde, nu l`am decolorat :D. A iesit nuanta asta : http://i48.photobucket.com/albums/f206/deyanera/DSC01738suvitza.jpg

Pupix :*

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Nu trebuie sa te decolorezi.Nu-ti face griji.

| SuzySweet a răspuns:

Am o prietena care si-a facut parul cum vrei tu. Pai nu s-a decolorat, iar dupa parerea mea, parul a iesit supeeerr. Iar alta prietena si l-a decolorat, dar rezultatul nu e chiar atat de frumos. Parerea mea e sa nu te decolorezi!

| Pisicuta07 a răspuns:

Trebuie decolorat. Iti zic din proprie experienta.

| TinyLittleStar a răspuns:

Iti sugerez sa le decolorezi, daca vrei sa iasa blonde... daca nu te deranjeaza un saten mai deschis in loc de blond, atunci nu le decolora in prealabil...