| nikolettta a întrebat:

Daca imi fac suvite roscate in timp se face urata culoarea?
Exista vreo metoda ca suvitele sa tina cam un an...ca am citit ca is "gata" cam dupa 3 luni?
funda

Răspuns Câştigător
| isabella_7213 a răspuns:

Daca iti faci suvite roscate nu se va face urata culoarea, am avut si eu intr-adevar nu dureaza un an daca vrei sa dureze atat "reinoiestele" din cand in cand.iar daca vrei sa renunti la ele nu se vor face urate pur si simplu se vor vedea din ce in ce mai putin.

Sper ca ti-am fost de folos.

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Suvitele nu se fac urate dar trebuie sa le reanoiesti fiindca iti creste parul si trebuie vopsit la radacina.

| isabella_7213 a răspuns:

In legatura cu mesajul:
culoarea aceea intensa dureaza in jur de 3-4 luni dar dupa accea nu se va face urata ci doar nu se va mai vedea la fel de intensa. dar acum depinde si de vopsea. sper ca te-am ajutat:*

| ame93 a răspuns:

Am avut si eu suvite roscate nu se vad urate mai urat se va vedea daca te vopsesti tot capu' si iti cresc radacinile.