| AnuSchaa a întrebat:

De ceva timp ma gandesc sa-mi fac suvite sau varfuri roscate dar nu stiu ce sa aleg: suvitele sau varfurile. Am aici o poza cam veche cu mine numai ca acum am parul mult mai lung: https://www.facebook.com/....../photo.php

P.S: Stiu ca sunt urata cu spume si sper sa nu vi se strice calculatorul/laptopul/tableta.

Dau funda pentru cine ma ajuta :)

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Era bine daca ne dadeai o poza care nu e setata pe privat...
Daca esti bruneta cel mai bine ar veni ombre pentru ca suvitele daca nu sunt facute cum trebuie pot sa arate rau si daca te gandesti sa scapi de ele mai tarziu o sa fie foarte greu.Asa cu ombre, nu se strica parul, poti sa tai partea vopsita cand te plictisesti de culoare si o sa fii si la moda.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
De ce nu încerci stilul ombre hair?
Numai bine!

| IuliaCx a răspuns:

Nu pot vedea pentru ca nu te am la prieteni. Oricum, sfatul meu e sa-ti vopsesti varfurile.

| AnuSchaa explică (pentru IuliaCx):

Si daca nu imi sta bine? :-s

| AnuSchaa explică:

Si am parul cam asa sau poate mai lung cu cativa cm. Si sunt bruneta si ar fi super dragut daca ar iesi nuanta asta love struck Raspunsuri urgente va rooog puppy dog eyes O sa-mi stea bine sau nu? Funddooooi

| IuliaCx a răspuns (pentru AnuSchaa):

Copilatomic31 - blushing - da-mi add si te ajut. (: