| lolo23 a întrebat:

Acum cateva luni, m-am vopsit roscata... si mi-au mai ramas cateva suvite roscate, la care nu s-a dus culoarea :-s. ce pot face sa se duca?big grin

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Și acum ce culoare ai?
Dacă te-ai vopsit brunetă, sau un șaten închis, încearcă să aplici vopsea și pe șuvițele respective.
Dacă nuanța pe care o ai în prezent e mai deschisă, decolorează-le întâi, apoi vopsește-le în aceeași nuanță.
Baftă!

| Raswannn a răspuns:

Daca nu sunt prea multe, taiele! happy

| BulinutzaMiCca a răspuns:

Poii te potii vopsii in culoarea tha. [aproape naturala] sau te decolorezii.