| osimplafataaaa a întrebat:

Daca îmi pun lamaie pe par si stau la soare o ora mi se decoloreaza parul nu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu. nu are cum sa decoloreze lamaia, firul de par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Riști sa îți iriti rău scalpul, stai cuminte. Câți ani ani? pui întrebări cringe pe aici, nu e zi sa nu vad o întrebare penibila de la tine.

| isemilia a răspuns:

Nah. Cand viata iti da lamai fa limonada, nu decolorant. Serios, nu ajuta. Ia un decolorant din magazin si foloseste-l si gata.

| yooshi a răspuns:

Decat sa faci asta mai bine decoloreza-l.E mult mai okay, nu irosesti lamai si chiar o sa iti iasa ceva.