| twisteo a întrebat:

Daca iti intinzi parul cu placa multi ani iti ramane parul drept?

7 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu! chiar intins cu placa de fiecare data, parul, la fiecare spalare, revine la forma pe care o are de la natura.

| Xtadelo a răspuns:

Nu laughing
O sa ai parul doar foarte ars.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Rămâne drept doar în cazul în care nu îl mai speli.

| strengaritzza a răspuns:

Parul o sa iti ramana drept pana il speli, dupa aceea revine la forma lui de dinainte.

Funda!

| twisteo explică (pentru strengaritzza):

Mama unei fete de la mine din clasa avea parul cret si acum il are drept ptc sa intics parul multi ani big grin

| CHANELno5 a răspuns:

Daca intinzi parul multi ani o sa ramai fara par laughing. Daca il intdrepti des, bineinteles

| PetreAndrei99 a răspuns:

Oi fi eu baiat dar din ce spun fetele de la mine din clasa nu ramane la fel cum il ai!