| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-as duce la...banchet de exemplu in niste blugi mulati, un tricou/camasa ceva mai elegand si cococata pe toace?
Ziceti parerea si trimiteti niste poze daca stiti cu ceva de genu. (da, da funda!)

7 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

O sa fie o vreme in care o sa te saturi de blugi
eu zic ca banchetul e un eveniment mai elegant si e mai recomandat o rochita
daca spui ca nu se prea potriveste stilului tau vei gasi multe modele frumoase de rochite, zic eu.
si daca vrei neaparat pantaloni numai nu purta blugi.
sunt atat de multe modele de pantaloni, de ce sa vii in niste blugi obisnuiti in care te-a vazut toata lumea?
eu asa gandesc.
crede-ma, cand am avut banchetul am avut o rochie atat de frumoasa incat mi-am auzit colegii cand vorbeau si m-am simtit mandra.
tu nu vrei sa te simti asa?
e ceva ce o sa-ti aduci aminte mereuhappy

| nicoletalavinia14 a răspuns (pentru nicoletalavinia14):

O si nu ma refer la o pereche de blugi pe care i-ai luat la scoala, ca poti sa-ti cumperi si altii daca vrei dar toata lumea poarta blugi in ziua de azi.
asta e parerea mea!

| afrodita3333 a răspuns:

Este foarte bine, poti sa porti o camasa de genu asta http://www.perfecte.ro/......erest.html sau o bluza vaporoasa niste tocuri potrivite, accesorii si o cafura http://www.coafuri-4u.ro/coafuri-ocazii.htm iti alegi tu pe care o fei;)

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Ar merge, daca blugii ar fi mulati, ai aveat tocuri inalte si ai camasa/tricoul ar fi colorat, si bineinteles o coafura mai lejera:**
Sper ca te-am ajutat

| HotGirlCool a răspuns:

Este un look destul de fain. Dar trebuie sa-ți faci o coafură pe masură! Sper că te.am ajutat. Funda?:*

| aurorica78 a răspuns:

Este super frumos. Dar la un banchet se merge in rochita, dar daca nu iti plac rochitele, poti sa mergi si asa. Este super. Sper ca te-am ajutat. fundita?