| LorenaBmw a întrebat:

Daca ma dau in fiecare zi cu uleiul de ricin pe sprancene, o sa-mi creasca?happy
Funda.

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Da o să îţi crească şi poţi să te dai şi pe gene ca să le ai mai lungi dacă vrei.Şi apropo rezultatele se văd cam după 3 zile.
Numai bine!

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Am folosit ulei de ricin si abia dupa vreo trei luni am observat rezultate satisfacatoare.Foloseste-l cu incredere de doua ori pe zi, si ai putintica rabdare!

| Catheryne a răspuns:

Da, eu l-am folosit si pe sprancene, dar si pe gene si intr-o luna nu am mai avut nevoie de rimel aproape deloc. happy

| LigiMe99 a răspuns:

Da! Eu m-am dat si nu numai ca mi-au crescut, dar au capatat volum, iar acum sunt mai dese. Dar trebuie sa te dai de 2 ori pe zi, si cat mai mult tii tratamentul, cu atat mai bine. Eu l-am facut un an. Si oricum, e mai bun decat rimelul.

| andreisandu28 a răspuns:

Da,a incercat si o prietena de-a mea si e mult mai frumoasawinking pa, pa

| dulceatzamara a răspuns:

Da o sa-ti cresca, iar daca il aplici pe gene in mod constant o sa iti fie mai desebig grin. Ti-o spun din propria experienta.