| iwannabeperfect a întrebat:

Este bun uleiul de ricin pentru sprancene?
cum cat cand sa folosesc? cata vreme?
funda**

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Bună
Da,este bun insă nu ți-aș recomanda să exagerezi cu el, pe mine m-a dat o tipă și de atunci am unele problemuțe cu ele, adică cresc mult mai repede firele și mai groase.
Ideea e că își face efectul.
ps : o lună mi se pare exagerat pentru sprâncene, totuși..nu vrei sa ți se unească.

1 răspuns:
| AndraaaIoanaaa a răspuns:

Da, este bun. Si eu am folosit. pai, iti dai in fiecare seara inainte sa te bagi la somn. nu dai foarte mult pe sprancene. eu am folosit timp de o luna. happy