| Ladybuug a întrebat:

Hey. Cum sa folosesc uleiul de ricin pentru sprancene?

5 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Poti sa iei o pensula de machiaj subtire, il aplici pe sprancene cand te pui la nani.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intorci sticluta si iti torni pe deget si te dai pe ele. Si poti sa folosesti uleiul de ricin si pentru cresterea genelor. Pe o pensula de mascara curata pui uleiul si te dai.

| Casica a răspuns:

Uite cum il folosesc eu [ asa mi-a fost recom andat ] : pui degetul si intorci sticluta si apoi ungi pe partea sprancenelor. De ce? Pentur ca economisesti. Daca folosesti "periuta" va ramane destul de mult inbinat acolo. Funda?

| TheBlackSwan a răspuns:

Iei o pensula dinacea de la rimel, si o peli bine, apoi o inmoi in uleiul de ricin si te dai pe sprancene (Ps:poti face la fel si pe gene daca le doresti mai lungi)

| allyna123 a răspuns:

Pai iei o periuta(sau cum se numeste aia) de la un machiaj si moi in ulei apoi da pe sprancene