| justme_4720 a întrebat:

Daca ma vopsesc roscat mahon de la syoss http://www.syoss.ro/index.php?id=135 si sunt saten deschis cu suvite blonde oare o sa-mi iasa rosu aprins?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult prea inchisa nuanta de roscat ca sa iti iasa roscat aprins straight face, nici nu a fost creata pentru aceasta functie, iti va iesi un roscat inchis.

3 răspunsuri:
| OanaAndreea16 a răspuns:

Eu am incercat violet pe saten si n-a iesit.
O sa-ti iasa roscat, dar mai inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, poti folosi nuantator roscat daca vrei sa iti iasa un roscat aprins si va rezista vreo 2 luni.