| Betty18 a întrebat:

Cu ce culoare as putea sa ma vopsesc! am parul saten mai inchis, fata rotunda, ochi caprui tenul NU este masliniu SI nici deschis ca la bonde, normal! oare mi-ar sta bine bruneta? imi e cam frica... mi-ar mai place roscat, dar e aiurea ca eu sunt destul de des rosie in obraji... poate culoarea mahon? VOI CE ZICETI!

2 răspunsuri:
| Jello a răspuns:

Http://images4.fanpop.com/......00-400.jpg

Ceva în genu ti-ar plăcea?
Sper că te-am ajutat :)
Pa pa

| amymiamy a răspuns:

Buna,uite exact ca tine sunt si eu parul natural saten inchis ochii caprui tenul normal
aceeasi idee am avut si eu sa ma fac bruneta si m`am facut acum 2 luni, nu pot sa spun ca nu imi sta bine dar acum incerc la fiecare spalare sa il decolorez ca nu il mai suport brunet si vreau sa ma fac inapoi ciocolatiu. deci te sfatuiesc sa nu te faci bruneta ca nu e cine stie ce si iti place in primele zile dar dupa aia... :-&
sfatu meu, te pup:* mai bine un ciocolatiu cu nuante spre roscat