| anonim_4396 a întrebat:

Daca am parul șaten destul de deschis cu ce imi pot face parul roscat fara sa il decolorez? Nu ma refer la un roscat inchis sau spre visiniu, vreau un roscat destul de aprins, doar sa nu fie inchis sau sa bata spre visiniu. As putea sa imi vopsesc parul cu "rosu de castelani"? Cum trebuie sa procedez? Va rog sfaturi,

3 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Cel mai bine mergi si rogi o tipa de la vreun salon sa iti spuna cel mai bine ele stiu cum si ce ti se potriveste ca mai conteaza si daca ai mai fost facuta aceasta culoare daca ti-a prins pe culoarea paraului tau samd deci sfatul meu mergi si rogi pe cineva sa iti spuna ca sigur te va ajuta

| Vanessika a răspuns:

Poti încerca cu hârtie creponata!

| CristianaCrss a răspuns (pentru Vanessika):

Am incercat si nu mi se prinde culoarea. Am incercat cu mov, verde si turcoaz, nici o culoare din acestea nu s-a prins