| L1l2l3l4lndn a întrebat:

Dacă mi-am făcut un tatuaj cu acul și cerneală acasă, in cat timp se duce?( e mic de 1 cm)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce l-ai mai facut daca acum astepti sa se duca?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de rau te-ai infectat si in cateva zile sau saptamani vei avea sa et vindeci, fiindca acul de acasa nu era sterilizat, iar cerneala pentru tatuaje este una speciala, nu aia de scris pe caiet.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Probabil cam în același timp în care te duci și tu… plus câteva luni

| trophin a răspuns:

Dacă asta consideri.

| nukeyly a răspuns:

Nu se duce, de aia se numeste tatuaj, te intepi si bagi cerneala la adancime sa stea o viata. Acuma ai varianta laser pe bani la specialist, sau rindeaua de lemn rambo stile.