| Mikybyby a întrebat:

Buna, mi-am făcut un simplu tatuaj pe deget cu acul steril și tuș de imprimanta... știți dacă se duce in timp sau dacă pot păți ceva grav?
Nu am băgat foarte mult in piele acul doar am atins pielea și încă este intact de astăzi de la 13/14:30

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu stiu daca se duce in timp dar contine pigmenti industriali, si nu e prea indicat sa bagi de aia in piele.

| Dana2103 a răspuns:

Poti face boli de piele, infectii