| ElenaMaria003 a întrebat:

Daca mi-am pus pentru prima data unghii cu gel si pe de 3 unghii am luat gelul, ma pot duce sa-mi puna iar pe unghiile respective fara sa mi le mai pileasca, curete si ce a mai facut manichiurista atunci? Ca nu le vreau si mai subtiri de atat, asa-i ideea

3 răspunsuri:
| d3liutza a răspuns:

Desigur ca potiwinking

| LoriLoL a răspuns:

Pai trebuie sa ti le curete un pic sa fie curata unghia..si in mod normal manichiurista nu are voie sa subtieze unghia prin pilit este o foarte mare diferenta.doar luciul trebuie indepartat de la suprafata unghiei atat! deci nu inteleg de ce ti le-a subtiat.

| lumy4u a răspuns:

Da normal, te poti duce si platesti doar intretinerea si ii spui sa ti le modifice cum vrei