| bombonica22 a întrebat:

Daca mi se bate ochiul stang inseamna neaparat ca mi se intampla ceva nasol? funa :*

Răspuns Câştigător
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

Nu.astea sunt doar inventii ale oamenilor!

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu, astea sunt superstitii, nu inseamna nimic.

| JustSimple a răspuns:

Doar trece sangele pe acolo.happy

| Jrroxy a răspuns:

Nu.Acestea sunt doar superstitii.Nu trebuie sa crezi in acestea.Dar totusi bunica mea m-a invatat ca daca imi bate ochiul stang sa-mi fac cruce.

| Angel0 a răspuns:

Poate ca ai exagerat cu cafeaua.
Dar daca in 3 zile nu ne mai dai de veste o sa cred in superstitii.

| Kiddduu a răspuns:

Nu!
Bataia ochiului stang este doar o activitate a corpului tau!
Nu te speriawinking
Vei observa ca nu vei avea nimic!
Te asigur. Nu sta cu frica asta fara rost! Este normal sa ti se zbata ochiul, cel putin asa stiu. Doar o actiune a corpului!winking Garantez!