| Iasmiine a întrebat:

Ce inseamna cand iti bate ochiul drept sau stang?

Răspuns Câştigător
| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Buna din cate stiu eu cand ti se bate un ochi ori ti se intampla ceva rau ori ceva bine asa ca fa-i cruce ochilui care se bate si spune: " de te bati de bine batete pana maine de te bati de rau stai la locul tau" de trei ori daca se opreste ceva rau se va intampla daca vei fi fericita sau ti se va intampla ceva oricum ceva de bine. sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Depinde de la pers la pers

mie cand mi se bate dreptul mi se intampla ceva rausad

la stangul ceva frumoshappy

fundiipuppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stangul

| ღKล†hξrŸηε` ♀+♂=♡ a răspuns:

Babeste se spune ca te barfeste cineva.
Si tot babeste se zice ca trebuie sa iti faci o rugaciune si te lasa happy
Sper sa fie de ajutor