| iLOVEquestions a întrebat:

Daca nu esti tocmai gras ( ci ai putine surplusuri ), si slabesti, iti ramane pielea urata?
pusiiiiiiiiii :*:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, slăbirea să nu fie bruscă.
Ideal este să se facă exerciții fizice pentru tonifierea masei musculare și dușuri alternative pentru elasticitatea pielii.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vergeturile apar la îngrășarea bruscă, nu la slăbit!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E recomandabil sa folosesti si o crema pentru vergeturi, care iti va acomoda pielea cu noua silueta.

| Ladiesweakness a răspuns:

Nu, cel mai probabil te alegi cu ceva vergeturi, insa nimic altceva. daca scaderea in greutate e treptata.
Daca ai timp, citeste blogul meuwinking ladiesweakness.wordpress.com