| newaccountbye a întrebat:

Dacă port mărimea 75/A la sutien, ce cupa ar trebui sa îmi comand dacă pe un site apar la mărimi doar cupa A, B, C, D?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Aaa.Pentru rochia de banchet? Sincer, nu am purtat niciodata cupe din alea. Dar again, nu e ok ca marimile sunt limitate.Probabil trebuie sa iti comanzi A.

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sfatul meu e sa mergi in magazine sa probezi, deoarece pe site risti sa iei marimea gresita, si apoi tee joci de-a returnatul degeaba.Plus, un site care se respecta ar oferi mai multe marimi.Asta imi aminteste de fondurile de ten care sunt numai in 5 nuante maxim, cand in lume exista atatea nuante si subtonuri.E tare penibilut, si arata clar dezinteresul fata de nevoile reale ale clientilor.

| newaccountbye explică (pentru dullcat):

E problema ca de fapt nu vreau un sutien, vreau niște Cupe care se lipesc

| newaccountbye explică (pentru dullcat):

Daa, pana la urma mi-am cumpărat o rochie din magazin, dar acum nu știu ce bijuterii s-ar potrivi laughing

| dullcat a răspuns (pentru newaccountbye):

Aaa.Pentru rochia de banchet? Sincer, nu am purtat niciodata cupe din alea. Dar again, nu e ok ca marimile sunt limitate.Probabil trebuie sa iti comanzi A.

| relian a răspuns:

Trebuie sa stii masura la bust. De exemplu 34C inseamna 34 inch este bustul si C este cupa. Tu porti 75 A adica ai la bust 75 cm iar sinul este mic, adica A, cu alte cuvinte ai tite mici laughing cupa A fiind cea mai mica.

Nu are cum sa apara doara A, B, C, nu are cum.

| Sophieka a răspuns:

A

| Sophieka a răspuns:

Dar cel mai bine e sa mergi in magazine fizice si sa probezi / achizitionezi.