| x3Clover a întrebat:

Daca sunt mai multi reprezentanti Oriflame in clasa sa mai mai fac si eu? Iubesc produsele Oriflame, dar sunt reprezentant si la Avon.ce credeti, se merita?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi prin prietenii tăi, pe lângă casă, verișoare/verișori.
La Oriflame comanda este mult mai mică doar de 50 ron în comparație cu 120 ron la Avon!
Pa, pa.

| michelia a răspuns:

Si cui sa le vinzi? Ei cui le vind? Celorlalti colegi de clasa?
Cam mare densitatea acolo.
Daca tu crezi ca ai avea clienti ( in alta parte), inscrie-te. Faptul ca esti convinsa de calitatea produselor te va face sa fii si convingatoare in promovare si vinzari.

| rocket a răspuns:

Eu spun ca mertia. Si eu sunt reprezentat si Avon si Oriflame. Daca vrei, pot sa te fac chiar eu. happy

| x3Clover explică (pentru rocket):

Mi-ar placea, de unde esti?

| rocket a răspuns (pentru x3Clover):

Eu sunt din Baia Mare. Nu stiu de unde esti tu, dar chiar nu conteaza. Te inscriu de oriunde. happy

| DenisaOriflame a răspuns:

Eu zic sa imi dai un mail sau un mesaj pe mess pe denisaoriflame@yahoo.com sau denisaoriflame si intreaba-ma ce doresti tu, te intreb si eu niste chestii esentiale si vedem daca ar merita sau nu. happy