| redrosegirl a întrebat:

Sunt reprezentant Oriflame si as vrea sa devin si reprezentant Lady's Popular(Metropolitan). Oare se merita? As vrea doar parerea celor care sunt reprezentanti Lady's Popular, vreau cat mai multe detaliilove struck. dau fundahappypupicikiss

Răspuns Câştigător
| EVA_7591 a răspuns:

Am fost eu reprezentant, produsele nu sunt de cea mai buna calitate. Unii cumpara pentru ca au un pret mai rezonabil iar altii prefera calitatea.Sincer nu prea se merita, si catalogul apare la 2-3 lunistraight facesi mai mult depinde.si nu poti dintr-un catalog sa dai multe comenzi.winking

1 răspuns:
| Bibiancabibi a răspuns:

Ar fi mult mai bine sa devi reprezentatn avon!
Produse de calitate, premii si discount convenabil!
Daca te`ar interesa da`i add la id meu bianca_barlea
Iti garantez ca merita! :*.