| DeeaBrunetika a întrebat:

Daca sunt umpic mai "plinuta" cum as putea sa ma imbrac ca sa nu se mai vada? Nu sunt grasa, dar am pulpele picioarelor mai "plinute"
Fara jigniri si raspunsuri la misto, va rog. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Eu sunt mai plinuta si am constatat ca pantalonii cu talie inalta ajuta chiar foarte mult, ia'ti blugi putin mulati, nicidecum evazati, si haine pe masura, daca iti iei haine mai largi pari si mai mare

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ai aici un articol, vorbeste si despre pulpe:
http://www.ele.ro/......tiri-39686

| Kyılε a răspuns:

Da,ia-ti blugi mulati dar sa nu fie prea mulatiwinking

| Ungureanu90 a răspuns:

În primul rând, dacă nu-ți place cum arăți ți-aș recomanda să slăbești cu diete sănătoase, mult sport și odihnă.
Dacă doar vrei să nu se vadă ca ești plinuță ți-aș recomenda să porți haine puțin largi, doar puțin, nicidecum mulate. Multă baftă!