| lola a întrebat:

Daca te dai de mai mult de 2 ori/zi, respectiv seara si dimineata, cu Zineryt, ajuta la ceva? Grabeste vindecarea? Inca nu am incercat. M-am gandit sa va intreb pe voi inainte sa fac vreo prostie, poate stie carevabig grin

Răspuns Câştigător
| alessyca a răspuns:

Am inceput si eu tratamentul, uneori imi mai apar niste cosuri enervante. vara'mea a urmat 2 luni, dimineata si seara te clatesti bine cu apa si dupa aplici, dar trebuie sa renunti la fond de ten si crede'ma a avut rezultate foarte bune

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Vindecarea a ce? o grabeste, dar depinde si la ce te referi, ca daca ai o plaga deschisa, trebuie cusuta

| lola explică:

straight facenu stiam ca poti pune Zineryt pe altceva decat cosuri.Scuze.Deci ma refeream la cosurihappy

| rebeca a răspuns:

Depinde ce fel de ten ai. Zineryt usuca foarte mult tenul si exista posibilitatea sa iti faca mai mult rau decat bine.Baftawinking

| scarllet a răspuns:

Ajuta...eu am folosit vacanta trecuta si mi-au trecut surprinzator de bine. in schimb a 2-a oara cand l-am folosit nu a mai avut acelasi rezultat. mi s-a obisnuit fata cu el...
succes

| masya a răspuns:

Ok...eu nutiu nu am incercat niciodata... dar o pirtena de-a mea a folosit ...si a zis ca efectul e undeva la 90%...incearca si tu