| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Daca tii o cura de slabire, in cat timp se vad rezultatele? funda:*

Răspuns Câştigător
| ACC a răspuns:

Depinde ce alimentatie cuprinde acea cura!
rezultatele se vad dupa metabolismul care il ai dar in fine...

Rezultatele cam ~2-4 saptamani
depinde de alimentatie si metabolism

4 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Depinde de dieta, si de metabolismul tau`. De exemplu, eu am slabit in 3 luni 6 kg. am slabit fara sa`mi dau seama, si fara sport. doar mancam putin, si beam foarte multa apa.
acum vreau sa mai slabesc vreo 4 kg si sa fac si sporttongue. imi propun ca intr-o luna sa le dau jostongue. 1 kg pe saptamana nu e mult. am redus din mancare, consum dimineata pe stomacul gol un iaurt, la scoala mananc un sendvis, cand vn de la scoala, mai mananc un iaurt, daca chiar imi este foame, mananc ceva, orice, dar mananc putin, si seara inca un iaurt. in rest beau multa apa, si fac abdomene. sper ca functionezelaughing.
incearca si tu, si spune`mi daca la tine functioneazalaughing. ca la mine inca nu se vede niciun rezultat [am inceput doar de o saptamana nebunia astalaughing].
bafta:*

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

happy nu te astepta ca intr-o saptamana sa slabesti 30 kg!
Cu mult sport, o dieta echilibrata pe luna poti da jos 5 kg

| MisSsogiN a răspuns:

Poi depinde ce cura de slabire urmezi. Parerea mea e ca, cu cat este mai stricta cu atat slabesti mai repede. Aici mai depinde si de metabolism.

| pamy87 a răspuns:

Eu am tinut regim 6 luni si am slabit in medie 3-4 kg pe luna si de atunci nu mai imi trebuie big grinmi-am dat tot organismu peste capbig grinSucces dar ai grija cat tii si ce regim sa nu fie prea drastic