| Iriiiii a întrebat:

Daca tin masca din argila mai mult de 30 de minute pe fata, imi face rau tenului? adica sa imi apara mai multe cosuri ceva?
si la unele persoane le pot aparea mai multe cosuri din cauza argilei?

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Nu are rost sa o tii mai mult, si da se poate sa iti apara cosuri si sa ai pielea uscata, sa se decojeasca fata...depinde de ten.

| ddiia a răspuns:

Nu e adevarat nu iti pot apara mai multe cosuri din potriva iti trec! tine'o pe fata cat poti tu sa o suporti! daca poti mai mult de 30 de minute ar fi perfect pentru ca si eu am avut prb si nu ma putut sa o suport mai mult de 30 dmin :d