| eu.;] a întrebat:

Daca transpiri arzi calorii, dar. slabesti?
cum poti transpira rapid,, de ex":dans, exercitii,, dar iti ia ceva timp >:" alte modalitati stiti?

Răspuns Câştigător
| ShiNee a răspuns:

Citisem undeva...ca daca iti infasori abdomenul cu folie de aia transparenta pentru gatit si faci sport in timp ce iti este abdomenul infasurat se vad rezultate foarte rapid deoarece transpiri mai mult deci da slabesti, cum e si la sauna.bineinteles trebuie sa ai grija si la ce mananci.tongue pup

4 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Transpiri degeaba ca apoi bei apa si nu rezolvi nimic. Sportul nu inseamna transpiratie, slabesti doar facand exercitiile corect. happy

| Valy93 a răspuns (pentru Marii):

Si bineinteles, nu ai cum sa faci sport si sa nu transpiri laughing

| rain a răspuns:

Daca transpiri nu inseamna ca arzi calorii. Daca doresti sa slabesti sau sa obtii un fizic de invidiat, trebuie sa faci sport si sa ai grija ce, cum si cat mananci.

Ce-a mai rapida solutie este dieta fara carbohidrati (dieta atkins) si orice exercitii aerobice, alergat, dans, inot, bicicleta etc.

| blablablaa a răspuns:

@rain... daca tii dieta atkins 1 saptamana fara sa lesini esti super tare. daca inainte sa incepi sa tii o dieta ai mancat cat pentru. toata viata(multe dulciuri, grasimi) atunci trebuie sa obisnuiesti orgnismul cu mai putine grasimi, dulciuri si tot ce mancai inainte...si dupa sa tii asa o dieta.

pa. fara suparare