| simonika0000 a întrebat:

Daca vopsesc niste extensii care nu-s naturale se strica.

Răspuns Câştigător
| rin a răspuns:

Nu. poți chiar să te duci la un salon și ți le vopsesc ei, nu-i nevoie să fie naturale(oricum, majoritatea extensiilor naturale nu-s din păr de om, deci meh). doar ai grijă cum le usuci, dacă le vopsești acasă. și vei avea, eventual, nevoie de ajutorul cuiva care să-ți țină extensiile cât timp pe usuci/îndrepți, în fine.

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Încearcă coloranți naturali precum infuzia de cafea, foi de ceapă fierte, infuzi de nuci, în funcție de culoare pe care o dorești să o obții. Mari succese!

| TwixulDrept a răspuns:

Nu stiu daca se strica sau nu dar stiu ca daca iti vei tot pune extensii peste ca-ti va ani vei cheliwinking

| Revolt666 a răspuns:

Da ce ma intrebi pe mine?