| GANDACAA a întrebat:

Cine a luat extensii dupa extensii-perfecte.ro va rog sa imi spuneti daca este teapa sau chiar sunt naturale, urgenttt va rog!?

4 răspunsuri:
| tweety_8071 a răspuns:

Ai grija pentru ca e o mare teapa! Bineinteles ca parul nu e natural si acest site se foloseste de imaginea Biancai fara ca ea sa stie.deci fi atenta de la cine cumperiwinking

| Mimii9832 a răspuns:

Parul este natural 100%, provenit de la donatori. Cea mai variata gama de culori si lungimi:
50, 55, 60, 70 si 80 cm.
Permitem verificarea extensiilor la cererea clientului!
Pentru ca suntem singurul
site de extensii din tara care
este reprezentat de o persoana publica, pentru ca doar aici gasiti cele mai multe si variate poze primite de la cliente, pentru ca avem in Guestbook zeci de recomandari!
Emblema Extensii Perfecte este UNICA in tara nedispunand de colaboratori sau siteuri partenere!
Profesionalismul si experienta noastra va garanteaza calitatea produselor oferite!

Preturile fara concurenta, varietatea de cadouri oferite si
seriozitatea ne-a clasat
pe primul loc in topul vanzarilor de extensii!
Confectionate din par natural 100%, fir remy, calitate A+
Tara import: America, Firma: Great Lenghts

Extensiile de pe siteul www.Extensii-Perfecte.ro au fost
si sunt folosite si de vedete la noi, una dintre ele fiind
Bianca Dragusanu.
Ea a acceptat sa fie imaginea noastra, fiind foarte
multumita de calitatea lor.

asta zice si Bianca.Par destul de naturale.Nu prea cred ca e teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am luat dela ei sunt superbe le-am ondulat si vopsit si arata f frumos, sa iti iei se merita!

| ioanacoros a răspuns:

Am comandat de la ei acum 2 saptamani extensii clip on blond deschis,
m-au lasat sa le verific si cu placa si am crezut ca sunt super ok
cand am vrut sa le ondulez, s-au ars in ultimul hal, daramite ca nu le mai pot vopsi!
am sunat la ei si mi-au inchis tel in nas nu au vrut sa imi dea banii inapoi

COMERCIALIZEAZA ILEGAL, FARA FACTURA SI DATE FIRMA!
Nu cumparati de la topstyle imagine loredana chivu!
tot siteul ei este www.extensii-perfecte.com
ne auzim in tribunal, Palaloga Otilia!

NU POT SA MAI FAC NIMIC, CINE E IN ACEASI SITUATIE VA ROG SA MA CONTACTEZE LA roossy_dolly@yahoo.com, VREAU SA PUN RECLAMATIE LA POLITIE
NU VA RAMANE ASA, VA GARANTEZ TOPSTYLE!