| Yzzza a întrebat:

Daca vreau sa devin reprezentant Avon si devin, dar nu prea fac comenzi pentru ca nu prea are cine sa comande ceva prin intermediul meu, ce mi se intampla? Nu voi mai fi reprezentant, sau voi primi ceva sanctiune?

4 răspunsuri:
| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cand am vrut sa fiu reprezentanthee hee
pai thinking prima oara cand iti da catalogu` trebuie sa strangi o anumita suma thinking suma pe care ti`o spun ei :p si daca o strangi devii reprezentant happy. daca nu prea ai comenzi nu este nimica :d. nu mai esti reprezentant daca 2 sau 3 campanii la rand nu ai strans nicio suma :p. sper ca te-am ajutat >:d

| Yzzza explică:

Id meu:yzzza_97

| Simona_7041 a răspuns:

Da.mi te rog id tau sa vb sa iti explic cum e ca si reprezentant avon eu sunt simona si sunt lider avon de 1 an

| Simona_7041 a răspuns:

Da.mi te rog id tau sa vb sa iti explic cum e ca si reprezentant avon