| Zellen a întrebat:

Ce se intampla daca vreau sa devin reprezentant AVON si nu fac cei 4 pasi?

Răspuns Câştigător
| tundemihaly a răspuns:

Nu se intampla nimic.
De exemplu: Daca reusesti sa faci primele trei pas din patru, primesti cadouriile si discountul; si daca din catalogul 4 nu ai comanda de min. 300 de lei, numai 150 de lei nu primesti produsele gratuite care este la pasul 4 (doua creme de la planet spa) - dar tot primesti discountul, si cadouriile actuale ale campaniei.

| adina7 a răspuns (pentru tundemihaly):

Buna! Puteți vedea ultimele noutati despre produse si cadouri de la Avon pe urmatoarea pagina de facebook. Veti fi la curent cu ultimele noutati, va puteti inscrie online gratuit din pagina(tab-ul formular de inscriere) si veti putea castiga premii. Va astept pe pagina!:)
https://www.facebook.com/pages/Atelierul-tau-Avon/1592428680991967

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu, doar cantacteaza-ma la adresa de facebook Andra Andru

| Crixy a răspuns:

Te poti angaja la McDonald's, daca nu vanzatoare in piata se cauta mereu.

| tundemihaly a răspuns:

Daca vrei sa inscrii ca reprezentant Avon, pot sa te ajut.
mtunde7@yahoo.com - aceasta e adresa mea de email. Daca scrii pentru mine un email explic toate programele/beneficiile si pot sa ofer toate informatii despre Avon. happy