| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Dati-mi modele de rochii sau costum pentru ca ma duc la nunta si nu stiu cu ce sa ma imbrac! Pentru cel mai bun raspuns funda!:*

Răspuns Câştigător
| Chris88 a răspuns:

Http://rochii-de-ocazie.eu daca nu ai buget, vezi modele mai vechi ( pagina 12-13-14 )

6 răspunsuri:
| Avatar001 a răspuns:

Bine ti le dam da de unde le vei cumpara? Mai bine du-te la magazinul de rochii si alegeti tu ce-ti place siti merge succes.

| ioanna0011 a răspuns:

Http://shoppingtusiel.blogspot.com/2010/05/rochii-de-ocazie.html
sper ca te-am ajutat! :-*
sa ai distractie placuta!;;)