| HappyCandy a întrebat:

Dati-mi niste diete da nu de pe un sait cele care le-ati incercat si voi, FUnda

3 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Fiecare a incercat cite o dieta insa unora le este benefica altora nu depinde aici de organism asa ca mai bine consulta un nutritionest...

| EuDuDa a răspuns:

Pey 4 feli de paine graham cu branza dietetica si cu 1 felie de rosie si 2 de catraveti pe fiecare, iaurt la pranz si seara ceva usor un mar su un orice alt fruct...

| cRISS_5944 a răspuns:

Incearca dieta cu fulgi de porumb. si lapte. am slabit 10 kilograme in 2 luni...