| AskLex a întrebat:

Ati incercat shakeurile de la Oriflame? Sunt bune de ceva? sau bani dati degeaba. o matusa vrea sa cumpere si nu stie daca sa dea bani pe ele. a incercat multe diete si e foarte dezamagita.deci ati incercat? dati-mi detalii big grin big grin

Răspuns Câştigător
| SoryIna a răspuns:

Sunt foarte buna. slabesti in jur de 20 de kilograme pe luna. nu am incercat eu dar a incercat o colega. crede-ma ca se merita cat costa. si tin de foame, astfel nu o sa mai consumi foarte multe calori.