| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste ideei despre un cadou asa...ca intre cele mai bune prietene... pupici

6 răspunsuri:
| Symona a răspuns:

Si pentru mine cumpararea cadoului potrivit pentru cea mai buna prietena a mea este o mare dilema.Prietenei mele, i`as cumpara un set de argint(cercei, lantisor cu pandantiv si o bratara). Daca nu, ar merge un parfum, dar care sa nu aiba mirosul exagerat de dulce, un urs imens din plus sau pur si simplu ceva de imbracat.Am vazut intr-un mall, niste esarfe super:lungi, cu un fel de nasturasi pe ele.Prietenei mele i`ar place.Bineinteles,o sa ii duc si un buchet de flori si o felicitare...big grin
Succes la gasirea cadoului potrivit! happywinkingbatting eyelashes

| danaalexandra00 a răspuns:

Pentru prietena ta cea mai buna e intr-adevar destul de greu sa te decizi. totusi, e clar ca trebuie sa ii iei ceva super special. de ex: o poza cu voi doua, un sutien (eu i-am luat prietenei mele si a amuzat-o copios, deci e destul de tare), un dvd cu un film despre prietenia pe viata, o carte despre prietenie sau poate p bratara cu numele ei, un cd cu trupa preferata, un poster cu trupa preferata si unul dintre cele mai frum kdouri este macar in ziua cand e sarbatorita sa nu o critici pentru eventualele diferente dintre voi (fara critici despre hainele sau trupa preferata) si eventual sa ii iei un obiect vestimentar care tie nu ti-ar placea neaparat, dar cares tii ca ei i-ar placea. in principal ceva care nu neaparat ti-ar placea tie, dar care i-ar placea ei cu siguranta. fa-i complimente si arata-i ca indiferent d diferentele dintre voi, veti fi prietene pentru totdeauna. succes cu cadoul si sper sa iti fiu de folos :*

| Shinen a răspuns:

Eu as zice ca cadoul perfect este o bijuteri, o amintire din partea ta, un suvenir, orice ii place prietenei tale.

** Succes la gasirea cadoului **!

| Cory89 a răspuns:

Un parfum care stii ca ii place, ceva articol de imbracaminte, o rama personalizata pe care sa scrie Best Friends in care sa fie o poza cu voi doua, o bratara de argint cu tot felul de brizbrizuri, o pereche de cercei...cam astea ar fi...nu mai am idei tongue Sper sa iti fie de folos happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva ce ii place... o bratara de exemplu happy