| Ninuta23 a întrebat:

Dati-mi va rog niste ideei pentru a face un cadou si o surpriza iubitului...mss mult.)) fundita

3 răspunsuri:
| Koalass a răspuns:

O poza cu voi 2 intr-o rama sau daca nu o bratara cu numele tau sau zodia lui sau daca nu iar...un ceas

| Rhoselynn a răspuns:

Un tricou personalizat cu ceva ce stii ca ii place sau il caracterizeaza...Asta va demonstra si ca stii marimea lui la haine. Nu stiu care sunt gusturile voastre dar eu asa i-am facut prietenului la aniversarea noastra si s-a dovedit ca gandim la fel: m-am ales si eu cu un tricou personalizat, well si mai multe pe langa.big grin

| BandS a răspuns:

Un album foto in care sa pui poze cu voi doi, o perinuta cu poza voastra, o cana cu poza voastra, lant sau bratara de argint, sau daca el poarta lant la gat sa-i iei un pandativ dragut cu zodia lui sau o litera ( initiala ta), sau breloc cu poza voastra..etc, spr ca te-am ajutatwinking