| symo96 a întrebat:

Dati-mi niste idei de tinute mai casual...astept raspunsuri mersi

Răspuns Câştigător
| BlackBVB a răspuns:

1)blugi rupti cu tricou lung si mulat accesorizat cu o palarie masculina si un lant lung
2)blugi deschisi la culoare cu un tricou negru si bolero argintiu
3)pantaloni scurti din denim si maieu alb cu o camasa bleumarin larga cu maneca 3/1 dar suflecata.Camasa se poarta deschisa
4)Blugi negrii cu o tunica flawerprint
5)pantaloni scurti din denim cu tricou roz si cardigan gri
fundita?

1 răspuns:
| Marialy a răspuns:

Nu stiu foarte multe chestii dar sper sa te ajute:
un jeans, tenesi sau adidas si cu o camasa culoarea tenesilor.
repet nu stiu foarte multe despre moda, dar stiu sa asortez hainelewinking