| Vraciu2016 a întrebat:

Dati-mi niste iei de haine. Vreau sa ma imbrac ca un metalist sau ca un emo. Sunt baiat. Vreau asa. Niste pantaloni negri taiati (mai sunt la moda? o.O), si nu mai stiu mai departewinking

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mama ce emoticoane canceroase folosesti.
Imbraca-te cu ce vrei, oricum stilul ala emo nu mai e la moda (Doamne ajuta) din 2006.

| Daniel9988 a răspuns:

1.Emo nu mai e la moda...nici nu cred ca a fost vreodata
2.De ce ai vrea sa te imbraci ca dracu'? Sunt atatea haine elegante si tu vrei sa arati ca scos din iad? O camasa neagra descheiata la primul nasture, blugi albastru-inchis, o curea lata de piele maronie, pantofi tip mocasin tot negri sau maro si un sacou descheiat (optional) ...asa arati ca un domn.

| devilshelp a răspuns:

Creeaza-ti propriul stil "emo". In general blugi negri stramti ( in niciun caz de cocalar) si tricouri sau bluze negre. In picioare ia-ti tenisi (tot negri ) si cam atat

| Doina_Muntean_1971 a răspuns:

Cumpara-ti tu!winking