| xDicsii a întrebat:

Dati-mi si mie detalii despre ce castiga un reprezentant avon, de la cati ani te poti face, de cat trebuie sa comanzi minim intr-o luna...etcc... multumesc
Funda

6 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.
la avon te poti face reprezentant doar daca trimiti o copie de pe buletin unui coordoantor.
minimul stiu ca este de 120 lei dar primesti si cadouri.
iti voi da idul unei fete care face inscriereri: bianca. avonromania1

daca te intereseaza Ladys sau Giada Rome adauga-ma in lista : ema_brumareanu@yahoo.com si te voi ajuta :*
ai o multime de beneficii

| mihaelamiki96 a răspuns:

Daca te intereseaza sa devi reprezentant la oriflame uite id meu : mysumyhaela. comanda minima este de 50 de lei, castigurile variaza in functie de comanda de la 23 % la 40 %, cadouri pentru noi inscrisi si mai multe :* daca vrei mai multe detalii si te intereseaza vb pe mess :*

| vioreld a răspuns:

Reprezentant Avon te poti face de la varsta de 14 ani. Comanda minima este de 50-60 lei! Iar castigul variaza in functie de valoarea comenzii date. Un exemplu de profit : la o comanda de 500 lei, tu platesti decat 300 lei, 200 lei sunt profitul tau.

| purplepumpkin a răspuns:

Ai multe avantaje ca reprezentant Avon: un discount lunar, produse la preturi speciale pentru reprezentanti, cadouri, surprize. Sunt si competitii pentru noii reprezentanti, premiile constand in produse Avon (de exemplu, in prima campanie, la o comanda de minim 140 lei, primesti parfumul Pur Blanca).

Nu conteaza ce varsta ai, daca esti minora, te inscrii pe numele mamei tale si te ocupi tu de comenzi.

Nu exista o suma minima de care poti face o comanda, insa pentru a primi discount trebuie sa comanzi in valoare de minim 120 lei. Discounturile sunt asa: de la 120 lei pana la 289, 99 lei ai 20 % discount (15% in prima ta campanie, apoi 20%); de la 290 lei pana la 419, 99 lei ai 25% discount; de la 420 lei pana la 749, 99 lei ai 30 % discount; la comenzile de minim 750 de lei ai 40 % discount. Factura o platesti la BCR, CEC, Citibank, Posta Romana, etc. in decurs de aproximativ 14 zile de la primirea coletului. Pur si simplu mergi la ghiseu cu buletinul si factura (pe care o vei primi in colet) atasata si platesti.

Eu sunt reprezentat Avon si te invit sa faci parte din echipa mea! Da-mi un e-mail la avon.delia@yahoo.com cu nume, prenume, varsta, localitate si numarul tau de telefon, iar eu te voi contacta in cel mai scurt timp!

| lilicutza0009 a răspuns:

Beneficiezi de un dicount pana la 40%
te inscrii gratuit ca reprezentat si primesti brosura avon
si ai parte de surprize la fiecare pahet (asta depinde de valoarea comenzii)