| MIRUNA_3089 a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de masti pe care le pot face si eu pentru ten curat( fara cosuri)

2 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Poti incerca argila cu ou cu miere si cu zeama de lamaie, pe mine m-a ajutat.

| Claudia a răspuns:

Nu e tocmai o masca dar e benefica urmatoarea reteta : ia o aspirina si zdrobeste`o, amesteco cu apa si pune pe cosuir. daca repeti asta in fiecare zi in 3-4 zile iti dispar cosurile tongue cel putin daca e concentrata " portinue a" adica nu pune apa cu kg-ul laughing pune cat incape intr-un dop de sticla